Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol találom meg az angol...

Hol találom meg az angol emelt szintű szóbeli tételeket az érettségihez?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az Oktatási Hivatal oldalán vannak, de megnéztem már majdnem az összes létező fület és sehol nincs. Most vagy én vagyok a béna vagy nem tudom.

máj. 20. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Te vagy a béna.

Csak a tíz nagy témakör az, amit előre tudni lehet. Azokon belül bármi megtörténhet.

máj. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bármilyen meglepő, de a Köznevelés > Érettségi > Az érettségi vizsgatárgyak vizsgakövetelményei > Közismereti érettségi vizsgatárgyak 2024. május-júniusi vizsgaidőszaktól érvényes vizsgakövetelményei füleknél kell keresni. Tételek pedig továbbra sincsenek, csak témakörök.
máj. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


itt az élő idegen nyelvet keresd, 8. oldaltól kezdődik a témakörök felsorolása a pdf-ben

máj. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!