Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelviskola a jobb?...

Melyik nyelviskola a jobb? Tapasztalatok? /Peregrinus vagy Cosmopolitan lingua? /

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a cosmopolitan-be jártam, hihetetlenül jó volt és majd biztos folytatom. Csak ajánlani tudom, és ha mész ingyenes kommunikációs órákat is kapsz amerikai anyanyelvi tanárokhoz a tanfolyam mellé.A cosmopolitan alapvetően inkább az amerikai angolra tanít.
2012. szept. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mindkettőbe jártam. Nagy a különbség. A Peregrinuszt jó messzire kerüld el. Ott semmit sem tanultam, és lehúztak rendesen. Teljesen zsugori módon csináltak mindent. Télen hiába volt radiátor nem fűtöttek, pedig 10en voltunk egy teremben, a mellettünk levő termekben is mindben sokan voltak, gondold el egyszerre milyen sok tanulójuk volt, mennyi pénzt gyűjtöttek be, de a fűtést nem lehetett volna feltekerni. Totál kosz volt. De ez még hagyján. Ettől még eltekintenék, de teljesen képtelenek voltak az együttműködésre. Legalábbis nem akartak együttműködni. Átkértem magam másik csoportba, mivel az akkoriban nem tanultam semmit, de kb a fele tanfolyam idejét elvesztettem volna ha ezt teszem. Tehát ha már befizettem választottam azt hogy végigjárom azt a tanfolyamot. Pénzt nem fizetnek vissza, de legalább akkor adnák meg azt ami jár neked. Mindenhogy csak próbáltak lehúzni.. szóval nem ajánlom. A Cosmopolitanban viszont mindig annyira emberségesek, rendesek voltak, és az órákon is nagyon sokat tanultam. Ott pl megengedték azt hogy egy betegség miatt 2 hetet később járjak le. Rugalmasak és korrektek voltak és nem zsugoriak. És fűtés is volt.
2014. febr. 11. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Most érdeklődtem meg,a cosmopolitanban brit angolt tanítanak és nem amerikait ahogyan azt az első válaszoló állította
2017. nov. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak azért nem volt fűtés hogy jobban pörögjön az agyatok !
2017. nov. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!