Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Férfiként, te női vagy férfi...

Férfiként, te női vagy férfi nyelv tanárt választaná?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Nőit, egyértelműen.
2010. dec. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Női?

Ok de miért?Azért hogy legeltesd a szemed?:)

2010. dec. 30. 16:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nőt, de nem elsősorban azért, hogy legeltessem a szemem, hanem mert sok időt fogunk együtt tölteni, és egy kellemes hölgytől hamarabb van az az érzésem, hogy már az ő kedvéért is meg akarom tanulni, és ciki lenne előtte nem jól tudni. Plusz a nyelvtanulás sok társalgással jár, és nem mindegy, kivel beszélgetünk. De természetesen csak akkor, ha egyéb szempontok alapján egyformák! Ha tudom, hogy a férfi a jobb tanár, akkor azt választanám.
2010. dec. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ha tudom, hogy a férfi a jobb tanár, akkor azt választanám.


Az a baj hogy nem tudom!:)

A nő sokal kevesseb pénzt kér.


A nő az anyanyelvi szinten beszéli gyerek korától a nyelvet,de úgy tudom nem német tanár.


A férfi ő német tanár,de még elég fiatal is.Bár az nem jelent semmit szerintem.

2010. dec. 30. 17:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor neked ezeket kell mérlegelned, ilyen körülmények között harmadlagos szempont, hogy melyik a férfi és melyik a nő.
2010. dec. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na igen, csakhogy attól, hogy én magyar anyanyelvű vagyok, és teljesen jól beszélek magyarul(meg Magyarországon élek), beletörne a bicskám ám rendesen, ha valaki arra kérne, hogy tanítsak neki magyart. Tehát ez a veszély fennáll az anyanyelvieknél, még akkor is, ha nyelvtanár, hát még akkor, ha nem az. Ezt érdemes észbentartani.
2010. dec. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én mindenképp a hölgyet választanám. Mert ha esetleg lenne olyan nyelvtan, amit nem tud elmagyarázni (amit ugyan kétlek) akkor kinyitod a nyelvtankönyvet és megnézed. De ezért az apró kellemetlenségért cserébe, már a legelejétől tökéletes kiejtéssel hallod a szavakat. És úgy is fogod megtanulni őket - remélhetőleg.
2010. dec. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

az engem nem nagyon öszttönözne h nő a tanár. na jó egy kicsit lehet de ha el akarok érni vmi szintet vagy használható nyelvtudást szeretnél akk azt magadnak tanulod. nem a tanárért.

egyébként nekem az a tapasztalatom h a férfi némettanárok jobban értik a dolgukat. általánosba az egyik tanárom férfi volt és az összesnél jobb volt. azután elmentem nyelvsuliba (2x is) és egyik tanfolyamon férfit kaptam tanárnak. és az is jobb volt mint a nő a másik tanfolyamon.

szóval én ezek után csak férfit választanék ha még tanulnám a németet de szerencsére összejött a felsőfok:)

egyébként nem véletlen h kevesebbet kér a nő: nem tanár tehát nem tanult "tanítást". ha fel is tudja mérni a szintedet akk is lehet nem tudja h hogyan kezdj hozzá. ennél még egy pályakezdő is jobb. egyébként mennyi az eltérés a 2 ár közt?

2010. dec. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha csak nyelvvizsgát akarsz akkor mindenképpen a tanár végzettségűt, ha viszont beszélni akarsz megtanulni és majd a gyakorlatban használni, akkor az anyanyelvűt.
2011. jan. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!