Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Katedra nyelviskola. Véleménye...

Katedra nyelviskola. Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Angol nyelvkurzusra szeretnék járni (Pécsen), és a katedra nyelviskolát találtam. De nem tudom mennyire megbízható, és mielőtt kidobnék 160 ezer FT-t, szeretnék kicsit tájékozódni, véleményeket hallani a Katedra-ról.


Kérem, akiknek van véleményük, tapasztalatuk az említett dologról, az írjon! :)


2011. jan. 27. 09:43
 1/3 anonim válasza:
Én is a pécsi Katedrába jártam. Csak dicsérni tudom. Kiválóan felkészített a nyelvvizsgámra, amit sikeresen letettem. A pénzemért azt kaptam, amit vártam. Mindenkinek ajánlom.
2011. jan. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az àrral èn is így voltam. Azonban amikor làttam h ez 3 fös csoport, ès lehet fizetni rèszletekben is, belevàgtam! Màr kèt ève ugyanaz a tanàr ès csoport, ès mit ne mondjak, a suli felszereltsège szuper. Itt lehet h egy òra díja 1000 ft körül van, de inkàbb ez mint egy hat nyolc fös csoport 600 ft-os òradíjon.


 


 

2011. jan. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem az ár reális főleg ha leosztod az órákra , meg aztán tényleg kisebb létszámú csoportok vannak és így eredményesebb a tanulás, a tanárok pedig tök jó fejek. Nekem is sikerült a nyelvvizsgám hála nekik.
2011. jan. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!