Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen egy jó angol szóbeli...

Milyen egy jó angol szóbeli nyelvvizsga tétel?

Figyelt kérdés
Legyen hosszú és magoljam be az egészet, vagy csak vázlatos, kulcskifejezéseket tartalmazó?
2011. márc. 14. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha magolod akkor lehetőleg előadjad, és ne daráljad.
2011. márc. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nyelvvizsgára tételeket csinálsz, az már régen rossz...

Ne "vizsgaként" gondolj rá. Sima beszélgetés, kérdeznek valamiről, te pedig válaszolsz, nem kell ezt túllihegni.

2011. márc. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A középfokú tényleg ilyen volt, nem is készültem rá semmit, viszont most felsőfokra megyek és olyan szóbeli témakörök vannak, amiről még magyarul sem tudnék sok mindent elmondani.
2011. márc. 14. 13:30
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem, milyen nyelvvizsgára mész? Hány éves(és milyen nemű) vagy? Mióta tanulsz angolul? Mennyire tűnik nehéznek a felőfokú?
2011. márc. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
18, fiú. ECL-re megyek, kb 10. éve tanulok angolul. A reading, meg a listening tűnik a legkönnyebbek, majd a writing. A szóbeli részét tartom a legnehezebbnek. Nagy a szókincsem, de a saját beszédembe nem igazán tudom, belefűzni a választékosabb kifejezéseket, mivel nem nagyon volt lehetőségem a beszédet sokat gyakorolni.
2011. márc. 14. 15:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Legjobb ha saját magadat adod, hogy a témában miről tudsz beszélni, hogy mi érdekel.
2013. jan. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!