Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Sztakin kívül létezik jó...

Sztakin kívül létezik jó angol online szótár? Vagy CD-n esetleg?

Figyelt kérdés
van elég sok szó, amit a sztakiban nem találok meg, papír alapú szótárat nem tudok használni, így mindenképpen online kellene, vagy valami olyan, amit CD-ről fel lehet telepíteni...
2011. márc. 20. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Mobimouse, ezt megtalálod törve is.
2011. márc. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Hogy érted azt, hogy papír alapú szótárat nem tudsz használni? Sok időbe telik, míg kikeresel belőle egy szót?

Ne érts félre, csak érdekel, hogy mi az, ami miatt nem tudod azt használni.


Egyébként én is a MobiMouse-t tudom ajánlani.

2011. márc. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Annyit tennék hozzá, hogy a sztaki nagyon szar egy bizonyos nyelvtudás után.. Én ha nem értek valamit általában beírom simán Google-ba a kifejezést/szót és a kihozott példákból rá tudok jönni, hogy mit jelent.
2011. márc. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem még a webfordító is sokkal jobb, mint a sztaki, azt is használom néha szavak lefordítására, mert többet tud, mint a sztaki..
2011. márc. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Igen, a sztakival nekem is az a gondom, hogy elég sok szó nincsen benne, pláne, hogy ilyen gazdasági cikkeket kell mostanában fordítanom...

A hagyományos szótárat nem tudom elolvasni, mert túl kicsik benne nekem a betűk. Szóval nem a lustaság beszél belőlem :)

2011. márc. 21. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!