Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolosok! Lefordítanátok ezt...

Angolosok! Lefordítanátok ezt az idézetet?

Figyelt kérdés
"Mert fáj, ha rám nézel fáj, ha a közelemben vagy, ha meglátlak, ahogy a korodbeli fiúkkal bohóckodsz. Utálom magam amikor nem bírom ki és hozzád érek. Fáj, amikor rám mosolyogsz, amikor meglátom a csillogást a szemedben vagy csak egyszerűen látom, hogy milyen vicces amikor mérges vagy valamiért. Megrémít a szeretet amit néha mintha látnék a szemedben. . De ezen érzések közül a legrémisztőbb az amit én érzek:hogy amikor rám mosolyogsz, a szívem megremeg. Amikor nem velem beszélgetsz , megszakad. Amikor úgy érzem, hogy szeretsz,legszívesebben magamhoz szorítanálak és soha nem engednélek el. Néha elegem van az egészből, de ilyenkor egy újabb mosollyal ismét magadhoz láncolsz. De mégis az egész az én hibám. Mert szeretlek, amit tudom,hogy nem lehet. . ez a legnyomorúságosabb az egészben. . Hogy soha nem szerethettem volna beléd. Sajnálom.."
2011. márc. 26. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Because it hurts when you are looking at me, when you are with me, or if I see you as you are fooling around the boys of your age. I hate it when I can't help myself and I need to touch you. It hurts when you are smiling at me, when I see the light that shines behind your eyes, or I

just see how funny it is when you are angry. It gives me shivers to see as if there was love in your eyes. But from all of these feelings the most frightening is the one which I feel when you smile at me and my heart starts trembling. When you are not talking to me I feel my heart is going to burst. When I feel that you love me I just want to hold you tight and never let you go. Sometimes I feel it was enough with all this but when I do so, you give me another smile and *it makes me hold you even tighter. But still, all of this is my fault. Because I love you, which I know I am not supposed to do. This is the most pathetic part. I should never have fallen in love with you. I'm sorry.


*Ide csak ezt tudtam kitalálni, mert nem tudom hogyan mondják hogy "magához láncol".

2011. márc. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. márc. 26. 16:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen, de még picit szerintem várj hátha jön valaki nagyon jó aki kijavítja az esetleges hibákat.
2011. márc. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!