Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki le tudná fordítani...

Valaki le tudná fordítani nekem ezt a videót 4:02-től 4:38-ig, hogy mit mondanak, csak pár mondat . Vagy elég csak leírni angolul megérteném azt, folyékony beszédet még nehezen értem meg (főleg a brit angolt) (? )

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 00:29
 1/5 A kérdező kommentje:
2011. ápr. 15. 00:30
 2/5 anonim ***** válasza:

Hehhehe, már egyszer írtam neked, hogy mit mondanak kb, ennyire fontos ez? :)


Simon azt mondja, hogy egyetért az előtte szólókkal. Hé, te csajszi, ott narancssárga nyakkendőben (az első énekes), mi a neved? Rachel. Te jó vagy és csinos. Az a probléma, hogy a második viszont nem volt jó. Valaki itt (aki megszervezte) kompromisszumot kötött abban, amit csináltatok. Ki volt az?

(Már előtte a csaj is elmondta, hogy mindenkit arra a szerepre kell berakni, amiben a legjobb. Az énekeljen aki tud. Aki meg táncolni tud, az táncoljon. Ebben valamilyen szinten benne foglaltatik, hogy aki meg nem tud csinálni semmit... Csak már az elején elmondják, hogy ez egy család, rokonok, így gondolom nem maradhatott ki senki, mindenkinek adtak valami szerepet, akkor is, ha nem tudott semmit. Így került a második csaj az énekesek közé.)

Ekkor előlép a pasi.

Egyetértesz?

Namost ez a pasi nem nagyon tud beszélni, látszik, hallatszik, hogy a vágók alig tudtak valami értelmeset összerakni abból, amit makogott, de valami ilyesmit mond:

Összehoztuk..., én hoztam össze..., őszintén..., (itt biztos, hogy vágás van és itt nem is nagyon értem) úgy érzem ma nagyon izgultunk. (Valami ilyesmit akar mondani, de a beszéd nem az erős oldala.)

Simon arcán is látszik, hogy a pali ugyan sokat erőlködött, mégsem tudott semmi értelmeset mondani. A közöség meg itt is azt csinálja, amit jeleznek neki: "Óaaahhhhh". (Ha ugyan nem utólag adják rá a közönség hangját, mert szerintem erre normálisan nem egy ilyen "Aaahhhhhhh"-val reagálnának, de mindegy.)

2011. ápr. 15. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem kösz. Akkor azért volt még számomra is mint kezdő angolosra olyan érthetetlen az amit mondott.


Amúgy meg az előző kérdező nem én voltam.

2011. ápr. 15. 18:16
 4/5 anonim ***** válasza:
jól leírtad amit mondanak, de egy fontos momentuma a "compromise", ami azt is jelenti, hogy veszélyeztetni valamit, ebben az esetben a produkciót, és ezért kérdezte Simon, hogy volt-e valaki, aki veszélyeztette és ki volt az.
2011. ápr. 16. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Oké, csak gondoltam, hogy te voltál...

De érdekes, hogy "mindenki" ezt a videót kérdezi, ilyen népszerű ez? Biztos belekerült valamelyik angol tankönyvbe... :D Vagy ugyanaz a tanárotok és mindig ezt adja házi feladatnak. :)

2011. ápr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!