Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Általában mennyibe kerül egy...

Általában mennyibe kerül egy angol tanfolyam?

Figyelt kérdés

Én februárban kezdtem, teljesen kezdő angolos vagyok - vagyis már ugye február óta nyomom.

Összesen 100 óra körül van, heti 6 óra - tehát 4 hónap - 140.000 magyar csengő forint. Egyéni tanulás, akkor megyek amikor szeretnék - tehát nincs csoportra várás, felügyelő tanár van. Tőle megkapom a segítséget, ha igénylem.

Ahhoz, hogy én középfokút le tudjam rakni kéne megint venni órákat ami megint minimum vagy 70.000 körül van ami 60 órás (3 hónap). Szóval általában mennyibe kerül ilyen 100 órás angol tanfolyam, illetve szerintetek sok a 140 ezer?


2011. máj. 14. 00:10
 1/1 anonim ***** válasza:
ha felvesznek BME-re, ott van ingyenes nyelvoktatás :P
2011. máj. 21. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!