Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelent a következő német...

Mit jelent a következő német (szak) szöveg?

Figyelt kérdés

Egy termékleírásnál láttam:


Highlights & Details


2 Eingänge (SCART und Cinch Composite und S-Video)

Vergoldete Steckkontakte

0,6 m Kabel



Beschreibung


Der AVC 22 HQ erlaubt den Anschluss weiterer Audio- und Videokomponenten an einen SCART-Anschluss, ohne die bestehende SCART-Verbindung zu unterbrechen. Ihnen stehen nun zusätzlich eine Bild-Tonverbindung über Cinchbuchsen sowie eine S-VHS-Buchse zur Verfügung. Die Signalrichtung ist über einen Schalter wählbar.


2011. máj. 15. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Na, ilyen kellen nekem is, mert mire beállítom a gyerkeknek, hogy most DVD-t, videot, vagy TV-t , netán műholdas adást akarnak nézni, addigra kiborít a sok vezeték, dukdosás.


És akkor a fordítás (Nagyjából) a lényeget kiemelve:

2 bemenet van (SCART, Cinch Composite és S-Video)

A dugók aranyozva vannak


Leírás


Az AVC 22 HQ lehetővé teszi, hogy egy SCART csatlakozóhoz további audio vagy video eszközöket csatlakoztassunk, anélkül, hogy a meglévő SCART csatlakozást szét kellene szednünk. még egy további Cinch-doboz áll az Ön rendelkezésére, amivel kép-, hangkapcsolatot tud továbbítani, illetve egy S-VHS doboz. A jel iránya egy kapcsolóval változtatható (választható).

2011. máj. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a fordítást! Én is éppen egy külföldi oldalon láttam ezt a terméket és nem tudok németül... De 1 napja az expresszre felkerült egy ilyen termék.
2011. máj. 22. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!