Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki segítene levelet írni?...

Valaki segítene levelet írni? Hogyan tudnám megtanulni? Baráti levél

Figyelt kérdés

Azzal tisztában vagyok hogyan kell elkezdeni és befejezni de a nyelvtani szerkezet nem az erősségem. Valaki írna valami hasznos könyvet vagy valamit? ha mondjuk lekéne írni meg hol lakom meg ilyenek fogalmam sincs hogyan meg mit írjak bele..

Mindenre elszánt vagyok csak valami segítség kellene.


2011. máj. 16. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező!


Nem tartom szerencsésnek, hogy nem vagy tisztában alapvető nyelvtani szerkezetekkel, de ezt a jövőben még kitudod küszöbölni. Ha szeretnél olyan idegennyelvi kliséket olvasni a válaszokban, amiknek hasznát vennéd, először talán avasd be a nagyérdeműt, hogy milyen nyelvben is kell nagyot alkotniuk.


Üdvözlettel: XY


(Kb. erre gondolj levél alatt)

2011. máj. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Béna kommenteket nem kérek..Kedves válaszoló de nagy a szád te sem ugy kezdted hogy a kis ujjadból tudtál mindent..
2011. máj. 16. 19:17
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
őő az 1. válaszoló nagyon jól,kedvesen megírta neked hogy mi a szitu,tehát nem tudom hogy most miért vagy bunkó:/
2011. máj. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vree ***** válasza:

^Nem bunkó, az első válaszoló volt szükségtelenül morci. Így elveszett a kérdében a lényeg, pedig fontos volt, nevezetesen:


Milyen nyelvű levél megírásában lenne szükséged a segítségre?

2011. máj. 17. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!