Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol nyelvű, álmokról-alvásró...

Angol nyelvű, álmokról-alvásról szóló SZÉP idézetek?

Figyelt kérdés
az ágyam fölé szeretnék kiirni egy álmokrol/alvásrol vagy valami hasonló tematikájú szééép idézetet, bölcsességet, vagy valami ilyesmit :) segitsetek! :) és esetleg a forditás is jolenne hozzá, bár nem muszáj mert azért értek angolul, de nem perfekt, na értitek mind1 :D
2011. jún. 16. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt van pár oldal, válogass kedvedre. :)

[link]

[link]

[link]

[link]

Ezek pl. jók szerintem (a fordítás viszont borzalmas, de ilyenkor nem tudok jobbat :D):

For a dreamer, night's the only time of day. ~From the movie Newsies

Egy álmodó(zó)nak az éjszaka a nappala.

The best reason for having dreams is that in dreams no reasons are necessary. ~Ashleigh Brilliant

A legjobb ok arra, hogy álmodunkjunk, az, hogy az álmokban nincs szükségünk okokra.

Dreams are answers to questions we haven't yet figured out how to ask. ~X-Files

Az álmok válaszok olyan kérdésekre, amiket még nem fogalmaztunk meg.

2011. jún. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ha nincs angol kötődésed... miért nem jó a magyar idézet??
2011. jún. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szlovákiai vagyok és csak ismerősöktől/barátoktól/tvből tanultam meg magyarul. mivel nemtudtam dönteni szlovákul vagy magyarul legyen, maradt az ANGOL. kábé ezért. örülnék ha legközelebb a kérdésemre válaszolnátok
2011. jún. 18. 15:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Remélem nem nekem szántad ezt a kommentet, nem esett túl jól ez a "köszönet". Szívesen máskor is a segítséget. :S

2011. jún. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jaj dehogy! ezt csak a masodiknak szantam. neked koszi a linkeket :)))
2011. jún. 18. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!