Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit is jelent valójában a...

Mit is jelent valójában a Thumbs Up?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Na erre én is nagyon kíváncsi vagyok.
2011. júl. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

thumb=hüvelykujj

szóval nyers fordításban !Hüvelykujjakat fel!' :D

amúgy főleg a youtube-on gyakori,mert ott ugye van ilyen,hogy egy-egy kommentet Like-olsz és ezt az ismert felfeléállóhüvelykujjas képpel jelzik :)

2011. júl. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen amit itt is láthatsz a válaszoktól balra, a zöld. Meg van a thumbs down is mellette. Youtube-on a sokan beírnak valami menőt utána meg bírják hogy thumbs up if you... és akkor ott van mellette hogy hányan thumbs upja van. Régebben a lefelé-t is mutatta, most is lehet adni, de ha lemegy mínuszba, akkor azt nem mutatja youtube-on
2011. júl. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na ezt jól beírtam: tehát a válaszoktól jobbra van, nem balra
2011. júl. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok-sok evvel a youtube elott is hasznalatban volt. Azt jelenti, hogy remek, nagyszeru, minden OK.
2011. júl. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen,nagyon jól elmagyaráztátok:)..

igen,azért kérdeztem mert minden kommentnél ez volt: Thumbs Up if you agree...

és a google fordító ezt fordította:remek....

2011. júl. 3. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!