Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol lehet megvenni ezeket az...

Hol lehet megvenni ezeket az angol tankönyveket/nyelvkönyveket?

Figyelt kérdés
1000 question 1000 answers, New english file,oppurtunities,English grammar in use,Total english intermediate,Hotline,Project english,
2011. júl. 8. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Google a barátod. Beírod egyenként a címeket azzal a szóval együtt, hogy "kosárba", és kidobja neked az összes webáruházat, ahol kaphatók. De egyébként ezek közül jó párat le is tudsz tölteni ingyen a netről. Az angol kiadásúakat tutira. www.englishtips.org oldalon regisztrálj, ott megtalálsz mindent. Orosz oldal, de át lehet állítani angol nyelvűre.
2011. júl. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ezeket a könyveket mind láttam az Alexandrában. Legalábbis az első 4-et
2011. júl. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Libra Books, Kölcsey utca (Budapest), de néha antikváriumba is érdemes benézni. Én már sokszor találtam ezeket féláron.
2011. júl. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!