Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi nyelvtanulás kell az...

Mennyi nyelvtanulás kell az u. s. army ba? Vagy van valami tanfolyam ahol az egész szótár az us army kifejezéseiből áll?

Figyelt kérdés
és a fent említettekhez eléh még egy középfokú angol????
2011. júl. 13. 23:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

Én kizárt dolognak tartom, hogy elég lenne egy középfokú. Szerintem minimum egy felsőfokú, aztán mehetsz szleng, meg dialektus órákra.

Ember, gondolj bele. Neked akkor is tisztán értened kell azt, amit a társad mond, amikor körülötted repkednek a golyók, a másikat eltalálták, ezért csak nyöszörögni tud, meg hörögni, ráadásul egy helikopter zaja elnyom majdnem minden hangot.

Ilyenkor, ha nem beszéled teljesen tisztán a nyelvet, nem jön át minden apró szó, akkor akár meg is halhatsz.

Hidd el, még egy kiképzésen sem fog minden baka angolosan, tökéletes oxfordi kiejtéssel diskurálni, és meghívni a közösségi sátorba egy csésze teára egy 80%-os lövéspróba után.

2011. júl. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

pontosan így van felsőfokú C2-es "C" azaz komplex típusú nyelvvizsga és utána lehet menni kifejezetten ilyen kifejezésekre specializálódni

C2-vel már megérted a a kifejezéseket viszont mondani még nem biztos hogy tudod és egy tévedés halálhoz vezethet

Nekem van középfokú nyelvvizsgám és igazából katonaságnál semmit nem érnék vele hiába értem meg és tudom mit jelent amikor azt mondják nekem hogy artillery egy apróbb hibával már gond van ilyen helyzetekben..

valami szótárszerűség pedig biztos van ahol találhatsz ilyen kifejezéseket

Bár én ha kikerülnék egy ilyen helyre biztos az lenne az első kérdésem hogy mi micsoda és hogy becézik

2011. júl. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Szerintem meg nem vesznek fel, csak állampolgárság után.

Ez nem idegenlégió.

2011. júl. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy oda külön fokozat kell. Szerinted az amerikaiaknak is ki van kötve, hogy közép fokú angol nyelvtudás? Ez olyan mintha elmennél magyar katonának. tudni kell a nyelvet. Amúgy meg nem kell nyelvvizsga mert nem nyelvet kérnek hanem állampolgárságot. Abból meg m,ár feltételezik, hogy tudja za adott nyelvet.
2011. júl. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Így van, aki nem állampolgár, azt nem veszik fel.
2011. júl. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
feltételes mód jelentkezik egyébként mi van akkor hogyha szövetségesek vagyunk az amcsikkal mondjuk Irakban (hopp, hát nem így van?) akkor oda igen is kell egy ilyen nyelvtudás de igen kell valamilyen szűrés nem mindegy hogy pisztoly vagy puska
2011. júl. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"vagyunk az amcsikkal mondjuk Irakban (hopp, hát nem így van?) akkor oda igen is kell egy ilyen nyelvtudás "

Angol nyelvtudás kell. Ugyanis nemzetközi nyelvet használnak. Ezért nem kell az amerikaiaknak nyelvtudás. ÉS mi köze van ennek ahhoz, hogy szövetségesek vagyunk? Magyar katonának ha Irakba akar menni kell az angol nyelvtudás, de egyébként ha csak van és nem megy ki akkor nem.

2011. júl. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem kell nyelvvizsga mert csak akkor mehetsz oda ha amerikai vagy
2011. júl. 14. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
gondolkoztam a honvédségen is
2011. júl. 14. 02:58
 10/11 anonim ***** válasza:
nem a nyelvvizsga számit, ha nem a tudás. hiába van nyelvvizsgád de nem tudsz angolul. amerikai hadseregbe akkor jelentkezhetsz, ha ott élsz, és legalább zöldkártyával rendelkezel/ ott tartozkodási engedéllyel/ ha belépsz a seregbe automatikusan megadják az állampolgárságot.
2011. júl. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!