Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szorgalommal bármilyen nyelv...

Szorgalommal bármilyen nyelv megtanulható?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Így van. Nem a nyelvérzéken vagy egyéb hülyeségeken múlik, csak a szorgalmon és a kitartáson.
2011. júl. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azért a jó tananyag nagy segítség az embernek. De alapvetően a szorgalom a legfontosabb.
2011. júl. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
tehát az,hogy nyelvérzék kell hozzá,az nem annyira fontos
2011. júl. 29. 16:05
 4/11 anonim ***** válasza:

Akinek jó a nyelvérzéke, könnyebben sajátítja el az adott tananyagot.

Hasznos, de nem létszükséglet.

2011. júl. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szeresd a nyelvet, és szeresd tanulni a nyelvet. Ennek a kettőnek sokkal nagyobb súlya van, mint a nyelvérzéknek, legyen szó bármelyik nyelvről a világon.
2011. júl. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Van konkrét nyelv, amit tanulni akarsz, vagy csak teoretikus a kérdésed?

Ha van konkrét nyelv, akkor melyik az?:)

2011. júl. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretnék megtanulni japánul,de elég szkeptikus vagyok :( Az írást lehetetlenség megtanulni:(
2011. júl. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nincs konkrét nyelv még,egyelőre csak nézelődök,hogy melyik nyelvet beszélőt keresik legjobban,eddig németet tanultam,de majd szeretnék angolt is
2011. júl. 30. 09:24
 9/11 anonim ***** válasza:

Az első és tegnap 16:11-es vagyok, és az utolsónak szól a válaszom:

Ez hülyeség. Én egyedül tanultam meg másfél-két év alatt japánul középszintig, nyelvvizsgával - pedig nem vagyok nyelvzseni, csak egyszerűen nagyon meg akartam tanulni japánul. Ha így állsz hozzá, hogy lehetetlenség, akkor számodra az is lesz...

2011. júl. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia kedves utolsó:)

Az meg hogyan sikerült?:O

Elmondanád hogyan tanultál egyedül,talán én is tudok ötleteket meríteni ebből:) Köszi előre is a válaszod :)

2011. aug. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!