Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kinek milyen tapasztalatai...

Kinek milyen tapasztalatai vannak az Euro nyelviskoláról?

Figyelt kérdés
Angol tanfolyam, intenzív 2 hetes, délelőtti
2011. aug. 7. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Én franciára jártam, járok.


Kicsit változó tapasztalataim vannak. Az első tanfolyamon minden szuper volt. Befizettem az előleget, és kaptam tőlük a tf kezdése előtt sms-t, hogy melyik terem, és hogy ott is ráérek majd fizetni délelőtt. Így elkerültem a reggeli nagyon durva sorban állást, és nyugisan tudtam fizetni. A tanfolyamon egy nagyon jó tanárunk volt. Az órák végig érdekesek voltak, és sokat tanultam alatta. A 4. hét után megírtam a szintfelmérőt, és már nem is a középhaladó, hanem egyből a haladó szintre sorolt volna, szóval totál megérte a pénzét.


A mostani eddig nem túl jó. Eleinte nem kaptam sms-t, és nekem kellett utána járni (persze tök máshol volt az óra, így vicces lett volna ha kezdés előtt 10 perccel odaérek, és ezt akkor közlik - pedig már előre kifizettem az egészet - lehet ezért sz*rtak már le utána, hehe). Aztán ez a tanár nem olyan jó, húzza az időt. Bár szerencsére holnaptól visszakapjuk az előző tanárunkat, jupijé, már alig várom a holnapot :)

2011. aug. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ, hasznosnak bizonyult. :) Tehát eléggé tanár-függő a helyzet... Remélem kifogok egy jó tanárt, rengeteget tudok tanulni, és hasznos lesz. :)
2011. aug. 7. 20:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, mint az élet minden területén, itt is sok múlik a szerencsén. De szerintem főleg otthon dől el a dolog, hogy mennyit tanulsz. Arra készülj fel, ha napi 4-5 órád lesz, akkor ahhoz otthon is kell napi 2-3 órát legalább foglalkozni vele, hogy tényleg megérje.
2011. aug. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, erre készítem most fel magam lelkileg, hogy nagyon oda kell tennem magam :)
2011. aug. 7. 21:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm járt hozzájuk. Nyelvvizsgát szeretett volna letenni. Nagyon jól tudott angolul,metn volna rögtön nyelvvizsga elökészitő tanfolyamra.Még szintfelmérőt se irhatott h tényleg tud nyelvvizsga szinten angolul.. mondták azt ugy nemlehet. igy aztán muszáj volt mennie sima tanfolyamra is. Elvégezte,utána mondta h akkor megy nyelvvizsga elökészitőre,hogy nyár végére meglegyen a nyelvvizsgája.. Erre bejelentették neki h bocsi csak te jönnél igy nem inditjuk a nylevvizga előkészitőt. Aztán elmetn egxy másik suliba és ott érdekes szintfelmérő után rögtön mehetett nyelvvizsgázni.
2011. aug. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja igen:) S egy tanárom azt mondta h annyit kell a nyelvvel foglalkozni ahány órás a tanfolyam.Pl ha egy nap 5órád van akkor otthon is 5órát kell vele foglalkozni..utsó
2011. aug. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: ez egy bizonyos szintig igaz, de ha egy nap 5 órád van, akkor hidd el nekem, hogy otthon nem fogsz még 5 órát foglalkozni vele. Egyrészt mert kutatások szerint egy nap maximum 8 órányi idegen nyelvű anyagot tud az agyad feldolgozni, másrészt mert mást is kell csinálni naponta, mondjuk dolgozni, sportolni, utazni, aludni.. Meg már 5 óra a nyelvsuliban is eszméletlenül le tudja fárasztani az embert.
2011. aug. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!