Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol alap bemutatkozás...

Angol alap bemutatkozás fordítása?

Figyelt kérdés

Egy hasonlót szeretnék, kb.

Valamennyire eltudom nyögdécselni, csak szerintem még van benne néhány hiba. Így letudnám ellenőrizni, és hnap sem égnék be.. előre is köszönöm !



Hey everybody.


Az én nevem xy. 'y' éves vagyok.

Eddig a Móra Általános Iskolába jártam.

Van 1 húgom. A neve Klaudia, és 5 éves.

a 14. kerületben lakom.

Hobbim az úszás, több mint 4 évig űztem.

Májusban abbahagytam, mert nyugdíjba ment az edzőm.

Szeretek nyelvet tanulni !

Általában Dubstep, rap stb. zenét hallgatok.

Közgazdász szeretnék majd lenni.

Köszönöm,h meghallgattak. !


2011. szept. 6. 18:33
 1/1 anonim ***** válasza:

először is nem hey, hanem hi.


My name is xy, i'm y years old. I had gone to the Móra primary school for y years. I have a little sister, called Klaudia, she's 5 years old. I live in the 14. district of Budapest. My biggest hobby is swimming, I had done it for 4 years. I finished it in May because my trainer got retired. I like learning languages. I like listening to music, especially dubstep and rap. I would like to be an economist when i grow up.

Thank you for listening!

2011. szept. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!