Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » TELC középfokú angol levél...

TELC középfokú angol levél írásnál ha e-mailt kell írni akkor mit kell tartalmaznia?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs túl sok esély arra, hogy mailt kelljen írnod, de hivatalos levelet tudj írni(címzés, stb..) ;)ha valami kérdésed van írj ide , én október 1-én vizsgáztam.
2011. okt. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyire veszik komolyan a levélben az apróbb hibákat? Pl. prepozíció, lemarad, vagy éppen más? Arra vagyok kíváncsi hogy hány pontot vonnak le. Most írtam egy levelet a tanár 15 hibát talált benne.
2011. okt. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Aláírásnál a saját nevemet kell odaírnom? Címzésnél meg a saját címem vagy kitaláltat? E-mailt ha lenne úgy kell megírni ,mint egy rendes papír alapú levelet?
2011. okt. 27. 22:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Aláírásnál, címzésnél valós adatokat írj formai követelménynek megfelelően.Nem tudom , hogy mennyire veszik komolyan a helyesírási/prepozíciós hibákat, de az fontos, hogy tudj 1-2nyitó -záró formulát, és kell írni reference line-t is!ne aggódjatok amiatt, hogy egy kicsit kevesebb szót írtok, nem fogják elekzdeni egyesével számolni őket :)
2011. okt. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy, ahog egy e-mail kinéz: from, to, date, subject. És NE valós adatokkal, ők is jobban szeretik a kitaláltat. Amúgy meg általában ez is hivatalos levél.
2011. okt. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hány szó az amit már elfogadnak (mennyivel nem baj ha kevesebbet írok,mint 150?) ?
2011. okt. 31. 10:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Senki nem számolja meg, amúgy is olyan kevés hely van, hogy örülj, ha kifér, amit írni akarsz. A lényeg, hogy benne legyen, amit kértek.
2011. okt. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!