Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol tudnék japánt tanulni...

Hol tudnék japánt tanulni Budapest közelében?

Figyelt kérdés
Már egy ideje szeretném elkezdeni a japán nyelv tanulását, hamarosan gimnáziumot kezdek, de azt hiszem nincs olyan gimi, ahol lehetne japánt tanulni. Budapest közelében élek, így ott szeretnék valami helyet, ahol megtanulhatnék japánul.
2011. nov. 7. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Nyelviskola például a Momiji. ( [link]


Megtalálható: 1077 Budapest, Almássy utca 6. (oldalon egy cuki kis térkép is van).


Amúgy ez 5 percre sincs a 6-os villamos Wesselényi utca megállójától, ha ez segít belőni a helyet.

2011. nov. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem nagyon ismerem Budapestet, csak közel lakom hozzá. De én is egy Wesselényi utca közelébe lakok, csak nem abba, hanem egy másikba, mert nem vagyok budapesti.
2011. nov. 7. 17:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Blaha Lujza előtti megálló (vagy utáni) és a Oktogon előtt/után vagy 2-vel. (Oktogon -> Király utca -> Wesselényi utca-> Blaha Lujza tér). Talán az a kettő ismerős lehet, ha meg nem, akkor még mindig megnézheted térképen.
2011. nov. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is a momijit ajánlom :) Oda járok már egy éve, és nagyon szeretem :)
2011. nov. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért kicsit már tudok valamit japánul, mert az internetről ellestem ezt-azt, de mégiscsak jobb lesz igazi tanártól tanulni és nem gépről.
2011. nov. 8. 13:49
 6/9 anonim ***** válasza:
írj nekem, én tanítalak akár skypeon :D felsőfokon beszélem
2011. nov. 12. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nincs skypeom.
2011. nov. 12. 16:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát ha inkább fizetni akarsz iskoláknak minthogy csinálj ingyenesen egy skypeot két perc alatt akkor lelked rajta.


Amúgy szerintem is jobb egyedül tanulni, vagy hasonló érdeklődésű ismerősökkel. Bár én még csak középfok körül vagyok. Dehát két-három éve kezdtem.

2011. nov. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Aozora válasza:

én ezt találtam:

[link]

2012. márc. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!