Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy kell jelenteni görögül,...

Hogy kell jelenteni görögül, héberül, arabul és indonéziai nyelven? :D

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok a szabadidőd, kicsim? No kapd csak-fogd csak magad: tanulj meg görögül, héberül arabul, tamilul és/vagy szingalézül, (mert Indonéziában főként ezt a kettőt beszélik, indonéz nyelv, mint olyan, nincs!) osz' mikor ezzee megvagy, jelentsd nekem:-) De térűjj

ám meg fordújj! Hónapra meglegyen!:-) Szia!

2011. nov. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
Előző! Indonéz nyelv olyan van, mert beszélek indonézül és szerintem a közel 250 millió anyanyelvi beszélő sem halucinál. Aki járt általános iskolába, néz televíziót, hallgat rádiót, az tud indonézül Indonéziában. Helyi nyelvek generációról generációra népszerűtlenebbek, valóban 800 nyelv körül van(szerintem nálunk is van ennyi, ha győzike és pákó nyelvet is beleszámolnánk), de csak 17 nyelv van, amit milliónyian beszélnek. Telefonálni sem lehetne a közös nyelv nélkül. Mit hogyan jelenteni? Az osztálylétszámot? :)
2011. dec. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%

Első vagyok:


persze: van egy mesterségesen "kidolgozott" közvetítő nyelv, amely - tulajdonképpen - egy maláj dialektus "felfejlesztése"..de a leggyakoribban beszélt nyelvek mégis..ld. fent. Győzikét meg meghagyom neked - nem az én műfajom.

2011. dec. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen, meg hogy ki hiányzik:D
2012. jan. 28. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!