Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Volt már akit szándékosan...

Volt már akit szándékosan lepontoztak nyelvvizsgán h ne menjen át a létszám miatt, vagy akár egyéb ilyenek miatt?! Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagybatyam meg jo 30 evvel ezelott lepett le az allamokba.

Jo 10 eve, mikor elvalt hazajott es gondolta csinal egy angol nyelvvizsgat, h majd o tolmacsnak elmegy a rendorseghez, meet volt ismeretsege.

Hat nem elhuztak?a poen az volt, h a kiejteset is kritizaltak:D

Vegulis csak egy 20ast huzott le kint:D

2011. dec. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt ilyen élményem. Két nyelvvizsgám van, különböző típusúak, de mindkettőn elsőre átmentem.

Ált. azok szokták legjobban mondani, hogy megszívatták, akik a saját hülyeségük miatt buktak el.

Pont, mint az egyetemi vizsgákon.

2011. dec. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én meg szerintem nem érdemeltem volna meg a nyelvvizsgát, de éppen hogy csak meg lett:D
2011. dec. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez sztem a rigo utcain simán előfordulhat.
2011. dec. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
# 4/4 mért pont ott?
2011. dec. 18. 20:16
 6/9 anonim ***** válasza:

Mert az ismeretségi körömben van olyan, akit meghívtak vizsgáztatónak (az illető nem fogadta el), de ő mondta, hogy csak egy bizonyos létszámig engedhetnek át embereket.

Nem tudom még most is igy van-e, de nem hiszem, hogy változott.

2011. dec. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Az egyik nyelvvizsgám origós. Ahogy a barátnőim többségéé is. Mindenki elsőre átment.
2011. dec. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

# 7/7

aha.mondjuk függ sztem szerencsétől is nagyon. pl magnó..gondolj bele..végigtippeled úgyis simán bennevan h átmész. az már máskérdés hha beszélni nemtudsz a szóbelinél..

2011. dec. 18. 21:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Én Telc-en voltam mindigis. Szerintem korrektek voltak mindig.
2011. dec. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!