Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyire szokás kiöltözni...

Mennyire szokás kiöltözni nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
Lány vagyok. Nem akarok úgy kinézni, mint egy csöves, de nem is szeretném túlzásba vinni. Köszi.
2009. máj. 22. 00:49
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
nem muszály fekete fehér ünneplő. lehet egy kis alj a lányoknak, blúz, vagy elegánsabb kardigán, fiőknak is valami lezser. ez nem érettségi, és nem esküvő
2009. máj. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell pingvinben lenni (fekete-fehér), de illik csinosan felöltözni, ezzel is megtiszteled a vizsgáztatódat.
2009. máj. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
én teljesen hétköznapi ruhában vizsgáztam és a vizsgáztatók sem voltak kiöltözve.
2009. máj. 22. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Én (lány) farmerben és polóba voltam. Szerintem teljesen mindegy, hogy miben mész, az a lényeg, hogy tudj.

(Az egyetemen sem öltöztem ki soha vizsgára)

2009. máj. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

írásbelire tényleg felesleges, menj ahogy kényelmes.

azonban szóbelire kicsit csinosabban, nem kell szó szerinti ünneplő meg fekete-fehér, de azért szerintem ne farmer legyen, persze lényeg a tudás, de szerintem akármi akármit mond, egy szóbelin az összhatás, a jó megjelenés is segíthet a meggyőzésben.

2009. máj. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szóbelire illi kkiöltözni. Főleg mert általában sok az olyan vizsgáztató, aki megjegyzi, ha nem vagy elég elegáns és az meg fog látszódni a kérdéseken is (szivatni fog).
2009. máj. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Szökő évente egyszer nyelvvizsgázik az ember... Nem értem miért nem lehet megtisztelni azzal a vizsgáztatót, hogy kinyalod magad? Kiröhögni senki nem fog, sőt a farmer-pólósok érzhetik rosszul magukat.


Elég szégyen, hogy ennyire kikopott az illemtanulás a mai fiatalok életrevaló felkészítéséből...

2009. máj. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én felül egy egyszerűbb fehér ingben voltam fekete blézerrel, de azt úgyis levettem , alul meg farmer, meg magassarkú. Tehát ilyen laza de elegáns voltam. De amúgy sztm vizsgája is válogatja, párom telcre farmerban ment és pólóban mégse kötöttek bele és meg is lett neki. Nálam a rigó utcán még anno aki pólóban volt attól megkérdezték ,hogy miért nem tisztelte meg a vizsgát és a vizsgáztatókat a megfelelő öltözékkel.
2009. máj. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

Én Euroexamhez mentem vizsgázni márciusban (amivel mellesleg meg vagyok elégedve,mert nagyon jó fejek voltak a vizsgáztatók) és elsőre meg lett a nyelvvizsgám... Egy fekete farmerban mentem, fehér pólóval. Jól éreztem magam benne, nem feszengtem és szóbelin is magabiztosan tudtam válaszolni. Ne menj úgy mint egy csöves az igaz, légy valami kényelmes, de mutatósban, amiben jól érzed magad. Nem értettem sosem amúgy miért a ruha a kulcsszó a megtiszteléssel kapcsolatban,szerintem az a lényeg hogy én nekem jó legyen és ne úgy emlékezzek vissza hogy 'ja rettenetesen feltörte aznap a lábamat az a cipő'.


Attól függ, kik fognak vizsgáztatni..Olyanok akik a tudásodat mérik, vagy olyan szerintem begyöpösödött emberek akik csupán a kinézeted miatt szivatnának :)

De aki talpraesett,azon a szivatás sem fog.


Légy udvarias, az viszont elengedhetetlen és alap,akkor talán megbocsátják azt,ha nem mész "pingvinben".

2009. máj. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
95%
Na most szerintem nem begyepesedettség kérdése az ,hogy vizsgán ahhoz illő ruhában jelenünk meg. Nem nagy estélyire gondolok, de valamennyi elegancia azért legyen. Mert joggal kötnek beléd. Mert nem megfelelően jelentél meg a vizsgán. Egyetemeken néhány tanár ha farmerben vagy be se enged vizsgázni egyértelműen megbuktál és igaza van, sztm. A vizsgát, meg a vizsgáztatót , az egész szituációt meg lehet tisztelni minimum egy 1000 forintos tescos fehér inggel.
2009. máj. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!