Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Középfokú japán nyelvvizsga...

Zelinum kérdése:

Középfokú japán nyelvvizsga tapasztalatok érdekelnek? Októberben szeretnék vizsgát tenni, minden információ jól jönne.

Figyelt kérdés

2012. márc. 20. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Hol szeretnél nyelvvizsgázni?


Miért nem inkább a JLPT (nemzetközi) vizsgára mész? Külföldön mindenhol azt fogadják el.

2012. márc. 21. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bár itt nálunk szívóznak vele, hogy honosítani kell, stb. De én is inkább a JLPT vizsgát ajánlom neked. Az a hivatalos, Japán állam által összeállított vizsga, külföldön is mindenhol elfogadják. December első vasárnapján van, nálunk a Károli egyetem szervezi. Ha középfokút szeretnél akkor N4, N3 valamelyikére kéne menned, attól függ mennyire erős a tudásod.
2012. márc. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat, Szegeden tenném le a vizsgát, Origo-s, és a diplomám kézhezvétele végett kell így eljárnom. Mert, ha jól tudom nem akkreditált a JLPT, vagy már igen?
2012. márc. 21. 21:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi(lyen) volt?
2016. máj. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!