Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Orosz újrakezdés? Hogyan?

Orosz újrakezdés? Hogyan?

Figyelt kérdés

3-4 éve elkezdtem autodidakta módon oroszul tanulni a Kljucs könyvből és munkafüzetből, időnként eljártam magántanárhoz, meg besegített az iskolai angoltanárom, aki orosz tanár is.


Azt mondta az angol tanár, hogy eljutottam oroszból arra a szintre, ami angolban "Pre-intermediate"-nek felel meg, de ezután egészen mostanáig nem foglalkoztam az orosszal és azt vettem észre, hogy be tudok mutatkozni oroszul, de nehezemre esik a cirill ABC olvasása és a ragozási táblázatokba is lyukakat rágott az egér.


Gondolkoztam, hogy beiratkozom egy középhaladó orosz tanfolyamra, hogy folytassam a nyelv tanulását, de ahhoz előtte fel kéne frissítenem eddigi tudásomat. Szerintetek hogyan lehetne ezt véghezvinni?



2012. ápr. 11. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:

módszeresen, oszd fel magadnak a tananyagot, ismételj. ha elakadsz, kérd az ismerősöd segítségét. szerencsés vagy, hogy találtál magántanárt, és még ismerős tanár is tudott segíteni. én nem találok ilyen könnyen orosztanárt, mintha kihaltak volna. pedig nekem is komoly céljaim vannak az orosszal, én még oroszos voltam ált. suliban régen, és jó lenne a többi nyelvtudásom mellé az orosz, de érdekesebb tanárral tanulni, viszont nálunk nincs

vállalkozó erre.

visszatérve, esetleg kérheted az ismerősöd segítségét abban is, hogyan ismételj, egy tanács nem kerül semmibe.

2013. máj. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
meddig jutottál a könyvben?
2013. máj. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!