Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 0,5 ponton múlik a nyelvvizsga...

0,5 ponton múlik a nyelvvizsga, van eélye, hogy megkapom?

Figyelt kérdés

Most jött meg a középfokú német telc írásbelim eredménye, és összesen 89,5 pontom lett....

A levélre 27 pontot kaptam, de bemegyek megnézni, de nem tudom milyen esélyeim vannak (elvileg méltányosságból nem adnak meg pontokat)

Keressek valamit amit szerintem lepontoztak, vagy egyéb ötlet?

Valaki volt már hasonló helyzetben?



2012. máj. 12. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el felülbíráltatni! Hátha találnak valahol fél pontot.Levélírásnál v máshol!Egy barátomnak sikerült így összeszednie 3pontot németből:)
2012. máj. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Veszteni valód nincs, mindenképp megér egy fellebbezést.
2012. máj. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A fellebbezésnél mit kell írni? Úgyértem, hogy azt nem írhatom, hogy kéne még fél pont, és kérem nézzék át újra?
2012. máj. 12. 12:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha megvan mindenhol a 40% érdemes kérni, hogy nézzék át a dolgozatot és méltányosságból adjanak pluszpontot.

Levélnél előbb összeszednek neked annyit, hogy meglegyen mint pl a magnós feladatnál, ahol fix javítókulcs van, ott nem lehet mellébeszélni.

Sajnos nem tudom mit kellene írnod, én még szerencsére nem voltam ilyen helyzetben.

De mivel TELC-ről van szó, kérdezd meg Pulai Ildikótól, ő vizsgáztató a TELC-nél és a Nők Lapja internetes oldalán szakértőként válaszol a hasonló témájú kérdésekre, vissza is lehet őket olvasni...

[link]

2012. máj. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bocsi, hogy itt offolok, de sokan írtak ezért megkédezném hogy nekem 1 pont kellenne viszont szerintem levelemben nem találnék pontot szerintem mázlim volt h 21 lett, a felülvizsgálati papíron pedig van egy olyan opció, hogy számolási hiba miatt kérem, de azt nem írják le, hogy arra is kell vmi kérvényt írni e szerintetek?
2012. máj. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!