Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » PONS - Nyelvtanfolyam kezdőkne...

PONS - Nyelvtanfolyam kezdőknek: Spanyol c. könyvről mik a tapasztalatok? Meg lehet belőle tanulni a nyelvet?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nekem nagyon tetszik.sok példamondat van benne.egy külön fejezet szól az európai spanyol-dél-amerikai spanyol közti különbségekről.ha valamire nagyon kell figyelni azt külön jelölik.táblázatok-szavakkal,kifejezésekkel,nyelvtani magyarázatokkal segítik a megértést!


szóval nekem bejött!

2009. jún. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
1.vagyok.de önmagában ez a könyv nem elég.nekem ezen kívül van mépg legalább 5 könyvem,(úti kisokos,csak nyelvtan,csak szavak stb..)de ez mind csak alap.tanár nélkül nem lesz tökéletes a tudás.de ha ezt elkezded fél siker!!
2009. jún. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
En onallo feldolgozasra vettem, most tartok kb a felenel, es eddig meg vagyok vele elegedve. A spanyol a negyedik idegennyelvem, igy sok nyelvkonyvet lattam mar, es ez az egyik legjobb talan az osszes eddigi kozul szamomra. Viszont ahogy egy elottem szolo is irta, en is vettem hozza kiegesziteskepp egy nyelvtani osszefoglalot, plusz nezek angol es magyar spanyoloktato anyagokat az interneten, ugy erzem, ennyi kiegeszites kell, hogy a leckenkent megszerzett tudas elmelyuljon.
2009. júl. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!