Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki jó angolos, segítsen...

Valaki jó angolos, segítsen légyszi!?

Figyelt kérdés

Undersigned Eva Toth (born in Sopron at May 23, 1958, her mother's name : Zita Pap) I know and I allow, that my child, Linda Szabo (born in Budapest at December 24, 1999., her mother's name: Eva Toth) trip to Brussels with Laura Kiss (born in Budapest at January 15, 1989., her mother's name: Ildiko Nagy) at July 29, 2012 to one day.


Ez így helyes, értelmes??????



2012. jún. 29. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Bocsi, de ha így kiadsz adatokat, azzal jogokat sértesz meg. Egyébként helyes.
2012. jún. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az elején, hogy I know szerintem értelmetlen.

Esetleg, mivel nem is tudni, a körülményeket: I know it and I allow my child Linda Szabo with Laura Kiss for a trip to Brussels at July 29, 2012. (mi az a to one day?

2012. jún. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem sértek meg semmilyen jogokat, mert a személynevek illetve a születési dátumok/helyek nem valósak, direkt átírtam az ilyen problémák elkerülése végett.


A végén azt szeretném írni, hogy egy napra.

2012. jún. 29. 22:16
 4/5 anonim ***** válasza:

born 23 May 1958, dátum mindenütt így. pont, vessző sehove sem kell. szerintem anyja neve nem fog kelleni egyébként.

I know and I permit the trip to my daughter L.Sz.

with L.K. on 29th July 2012 to B for a day.

2012. jún. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
As the mother of Linda Szabo (born on December 24, 1999), I declare that I permitted my daughter to travel to Brussels under Laura Kiss's (born on January 15, 1989) supervision for the following date: July 29, 2012.
2012. jún. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!