Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Neten portugál tanulás?

Neten portugál tanulás?

Figyelt kérdés

Nem ilyen letölthető verziókra gondolok.

Ingyen legyen !

Olyan oldalt keresk ohol teljesen kezdő szintről még a gyengeelmélyűeknek is értehtően próbálják tanítani a portugál nyelvet. Ha van brazilportugált !

A spanyol is érdekel,de elsősorban a portugál.

Vagy milyen könyvet érdemes beszereni ha otthon szeretnék kicsit tanulni.



2012. júl. 3. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:

livemocha.com


én spanyolt tanulok rajta. persze nem olyan, mintha lenne egy magántanárom, de azért jó. sok lecke van,anyanyelvűek javítják ki az írásbeli feladatokat, és a kiejtést is hallhatod minden leckénél.

2012. júl. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm,érdekesnek tűnik. MÉg nem volt időm beleméyedni sajnos.

Angolul sem tudok :-(

2012. júl. 4. 18:29
 3/6 A kérdező kommentje:
Ahol magyarul tanítanak?
2012. júl. 4. 18:58
 4/6 anonim ***** válasza:
ezen magyarul tanítanak, csak az oldal egyéb szövege angol. De a leckék portugál-magyar nyelven íródtak, csak be kell állítanod, hogy native hungarian vagy.
2012. júl. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia


Részeredmény van,de nem tudom kezelni az oldalt,programot :-)

Meg kéri az Adobe flash-t amit ugyan már letöltöttem máshoz,de így sem indul el aminek kellene.


Ha hadilábon állok a magyar nyelvtannal az mennyire nehezíti a tanulást? Az,hogy igei főnév, meg hasonlók nekem semmit sem mond.

Valahol elmagyarázza azt is,hogy a betűken,hogyan kell kiejteni, mert mindegyikről nem tudom.

2012. júl. 6. 15:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is meggyűlt a bajom az Adobe Flash Playerrel:P, de amikor sikerült letöltenem utána már jó volt, mivel minden leckénél a learning részénél ki is ejti a szavakat, szóval nem kell így külön bemagolni, hogy hogy ejtsd a betűket, ha sokat gyakorlod majd megszokod. Szerintem nem olyan nagy probléma, hogy nem vagy jó nyelvtanból, mert nem konkrétan így magyarázza, h főnévi igenév...stb. Ezen az oldalon inkább az alapvetőbb igeidőket, szóhasználatokat tanulhatod meg, legalábbis az elején, mondjuk az igaz, hogy nem annyira részletes, mint egy magánóra, de én már haladok úgy ahogy a spanyollal.:)
2012. júl. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!