Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 1 hónap elég lesz, hogy...

1 hónap elég lesz, hogy felkészüljek a középfokú nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
9. éve tanulom az angolt, és jól megy meg szeretem is, csak a beszéddel vannak gondjaim.
2012. júl. 18. 07:53
 1/9 gelazso ***** válasza:

elég, ha egy hónapig angolul beszélsz. a legjobb lenne angliában. különben kicsit szoros a határidö.

ne sértödj meg, de a nyelv szeretetéd nem pontozzák.bocsi.

2012. júl. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lehet csinálni. Én is hasonlóan voltam, egy hónap készülés, tanár nélkül napi 1,5 órában a szóbelire készültem (mert az írásbeli számomra nem volt nehéz). Meg is lett, 78% (és én sem vagyok valami nagy ász beszédben)
2012. júl. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lehet csinálni, elvégre már jó hosszú ideje tanulod. Javaslom, hogy szerezz be egy tesztkönyvet, és oldd meg belőle a feladatokat. Le tudod tesztelni magad, hogy hogy megy az írásbeli, a magnó meg a szóbeli. Milyen fajtára szeretnél menni? Van már ötleted?
2012. júl. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

hogy szeretem az angolt, azt úgy értettem hogy szívesen tanulom :))egyébként meg tudom, hogy nem pontozzák...

mindenképp pannon nyelvvizsgára megyek, mert ahhoz van gyakorlókönyvem, meg van vizsgázóhely a közelben :)

2012. júl. 18. 18:04
 5/9 anonim ***** válasza:
És oldottál már meg abból a könyvből tesztet? Hogy sikerült?
2012. júl. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

még nem, mert csak pár napja kaptam

de a feladattípusokat ismerem, angol órákon is oldottunk meg hasonlóakat...ami nehezebben megy az a fogalmazás

2012. júl. 18. 18:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Én akkor csak az írásbelire mennék
2013. jan. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Meglett végül a vizsga?
2013. márc. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha elmentél rá,

az egyik része biztos sikerült

2013. márc. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!