Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ismertek olyan oldalakat amik...

Ismertek olyan oldalakat amik segítik a nyelvtanulást?

Figyelt kérdés

orosz nyelvet tanulok,és szükségem lenne olyan internetes oldalakra,ahol írnak a nyelvtanról.bár úgy is nem lesz a válasz,de ha esetleg valaki tud oroszul,megengedi h privátban kérdezzek tőle 1-2 dolgot?

(csak alap szintű dolgokra lenne szükségem)



2012. aug. 18. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Privet!Oldalak közül csak az Orosznyelv.com-ot ismerem,de nekem mostanába mást hoz be helyette szóval lehet nem jól működik.Nekem írhatsz privibe,írtad hogy csak alapszintű dolgok kellenek.Hátah tudom.Tanulok oroszt,még az elején vagyok(alapdolgoka tudok már) de különben a véremben van.
2012. aug. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen,azt az oldalt én is ismerem,és nálam is hasonló a helyzet.köszönöm szépen a lehetőséget,nagyon örülök neki.
2012. aug. 18. 16:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket találtam (orosz):


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. aug. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

kedves utolsó!

a legtöbb link csak reklám,ha nem akkor meg olyanoknak szól akik jól tudnak angolul és oroszul is szeretnének tudni.az utolsó link viszont lehet h jó lesz majd a gyakorláshoz.mindenesetre én a szándékot nézem,ezért köszönöm és megy a zöld kéz.

2012. aug. 22. 12:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyébként mik azok a dolgok?:)

első vagyok.

ha még aktuális,akkor a kérdésbe leírhatnád vagy privibe.

2012. aug. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!