Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol tanulhatnék mexikóul?

Hol tanulhatnék mexikóul?

Figyelt kérdés
MInden nap nézem a maricsujt és a terezát és anyirs megteccet hogy el döntötem hogy meg fogok tanulni mexikóul mert én is ijenekben akarok játszani mexikóban. csak nem tudom hogy hol lehet....segicsetek.

2012. aug. 20. 18:14
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
90%

hagyjátok már :D ne álljatok le vele veszekedni

rossz nézni XD

hagy maradjon meg magának ezen a szinten ha neki ott jó a mocsokba

2012. aug. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
90%
Ez valami kamukérdés?
2012. aug. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Mi az hogy kamu kérdés...má egy kérdést sem lehet fel teni it hogybelénk ne kösenek az emberek.
2012. aug. 20. 19:10
 14/33 anonim ***** válasza:
92%

Annyira erőltetett. Egy hangyányit eltúlzod ezt a retardált stílust. A kevesebb több lenne. Akkor még hihető is lenne ez a kamu fos.

Vagy tényleg léteznének ennyire retardált emberek?

2012. aug. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
86%
Jaj szegénykém! Biztos nem tud mit kezdeni magával, unatkozik. Engem megnevettettél! ;)
2012. aug. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
71%

zoli, te vagy az?


http://www.youtube.com/watch?v=d3pifQznKUc


tekerjetek 9:10-hez!

2012. aug. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a zoli de ismerem őt meg a családját ki is tagatták őt....és a nem tudom hanyasnak üzenem hogy már egy komoly kérdést se lehet fel teni?mindenbe bele kel szolni?
2012. aug. 20. 21:23
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Ej,egyemmeg,amikor elolvastam a kérdést,na meg alatta a magyarázatot...Gondoltam nem írok semmit..De mégis.

1.Először magyarul!

2.Mint látod,nincs olyan,hogy mexikói nyelv.Le is írták.

3.Persze,majd pont külföldi csajokat fognak beválogatni,ilyen szappanoperákba...Azért gondolom több ott a helyi csaj,akik legalább értenek is a színészkedéshez.(Na meg perfektül beszélik az adott nyelvet.)

Na,de azért majd ha sikerült,írjál már,biztos megveszi az RTL délutáni műsorsávba,hogy jó lesz a szappanopera a jónépnek.....Remélem fel bírtad fogni.Addig is szép álmokat

2012. aug. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
amúgy szerintem először próbáld meg a barátok köztben, vagy a jóban rosszbanban. ja, most fog indulni egy új sorozat a tv2-n, menj el a castingra.
2012. aug. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Kedves válaszolók, nem kell mindent benyelni, szimplán szórakozik a kérdező, kamu kérdéssel van dolgunk.
2012. aug. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!