Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Spanyolt vagy Olaszt érdemeseb...

Spanyolt vagy Olaszt érdemesebb tanulnom angol és orosz mellé?

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegy. Spanyolt csak kb. Spanyolo-ban tudod használni, mert a dél-amerikai országokban nagyon eltér a nyelvjárás, olaszt meg Olaszo-ban. Mind a két nép hajlandó angolul is megszólalni. Szóval ja, tökmindegy.
2012. aug. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Japánt is fel tudtam még venni,esetleg az?

Szeretnék az egyetemen valamit tanulni =/

2012. aug. 21. 11:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül azt válaszd, ami a legjobban érdekel. Engem a Japán egyáltalán nem vonz.


Spanyol olasz közül vaciláltam kicsit, végül az olaszt hoztam ki, főleg, mert nem valószínű, hogy Európán kívül fogok élni. Európában Olaszország nemcsak népesebb, hanem erősebb gazdasága is van. Emellett közelebb is van hozzánk, van némi gazdasági kapcsolatunk vele, míg Spanyolország esetében még ennyi se.

2012. aug. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is OLASZ mellett döntöttem:

- Közelebb van Olaszország hozzánk.

- Egyre több olasz jön hozzánk beruházás, vadászat vagy thermal miatt.

- Nekem tanulhatóbbnak tűnt, mint a spanyol a kezdet kezdetén.

- Nemzetközi cégnél az ANGOL-OROSZ vagy ANGOL-NÉMET mellett az OLASZ és a FRANCIA a két legkeresettebb nyelv. (Legalábbis az agrár szférában!)

2012. aug. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Mind a két nép hajlandó angolul is megszólalni."


Talán ez a két nép, amelyik biztosan nem! Olaszország északi részén igen, délebbre már aligha beszélik az angolt (max. néhány nagyon művelt szakember). Latin-Amerikában pedig kizárt!

2012. aug. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a spanyol.Spanyolul több,mint 300 millióan beszélnek.
2012. aug. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!