Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ÖSD B2 Nyelvvizsga. Mennyire...

ÖSD B2 Nyelvvizsga. Mennyire nehéz?

Figyelt kérdés

Mire érdemes odafigyelni ennél a nyelvvizsgánál? Vannak trükkök, beugratások? Egyetemen elfogadják diplomához? Államilag és nemzetközileg is elismert nyelvvizsga?


A válaszokat előre is köszönöm!



2012. aug. 27. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is, kinek mi számít nehéznek... :) természetesen nem könnyű, de relaítv, kinek melyik feladattípus megy jobban, melyiket nyomják meg a vizsgán, stb...

Én is ezt a típusú nyelvvizsgát csináltam, előtte beszereztem a felkészítőkönyvet, és az tényleg érdemes volt, sokat segített.

Az írott szövegértés első, második feladata az, amire nem igazán lehet készülni, hiszen nem tudod, milyen szöveget kapsz. Ezeken könnyen el lehet csúszni, viszont, ha ügyes vagy, sok ilyen típusú feladatot csinálsz "rááll" az agyad. :) ráadásul a B2-n még szótár is használható, ami nagyon sokat segít.

Tudtommal minden egyetem elfogadja, és bizony mind államilag, mind nemzetközileg elismert nyelvvizsga!

Sok sikert hozzá! :)

2012. szept. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Végül sikerült letenni?
2013. márc. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!