Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsgázhatok magyarból?

Nyelvvizsgázhatok magyarból?

Figyelt kérdés
Kettős állampolgár vagyok, (+Algéria) ,tehetnék felsőfokú nyelvvizsgát magyarból mint algír állampolgár?

2012. szept. 7. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az anyanyelved hivatalosan, az irataidban? Ha magyar, akkor nem tehetsz magyarból nyelvvizsgát.
2012. szept. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Magyar.


De kábé 10 perce filozofálok ezen ,hogy ki dönti el ,hogy mi az anyanyelvem?


Attól még beszélhetek perfekt magyarul ,ha mást az 1. nyelvem.

Nem?

2012. szept. 7. 20:03
 3/7 A kérdező kommentje:
ha más az 1. nyelvem*
2012. szept. 7. 20:03
 4/7 anonim ***** válasza:
persze, hogy beszélhetsz tökéletesen mind két "anyanyelveden", de annak idején meg sem kérdezték, hogy mit írjanak be az irataidba? csak úgy beírták, hogy magyar az anyanyelved? Miért szeretnél magyarból nyelv vizsgázni?
2012. szept. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Engem nem kérdeztek meg.


Külföldön szerintem használható lenne a magyar nyelvvizsgám, persze nem ebből élnék meg (vagy akár) de egy plusz pontnak jó a munkáltató felé.

2012. szept. 9. 15:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Értem. Szerintem a nyelvvizsgaközpontok honlapján találsz elérhetőségeket, (vagy akár személyesen bemehetsz) egy telefonhívás, vagy egy e-mail; ha elmondod, mi a helyzet, nyomban megmondják, nyelv vizsgázhatsz-e vagy sem.
2012. szept. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi!
2012. szept. 9. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!