Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ti mit preferáltok jobban:...

Ti mit preferáltok jobban: megtanulni egy nyelvet magas szinten, ami most folyékonyan megy; vagy egy másikat elkezdeni és min. Társalgási szintre fejleszteni?

Figyelt kérdés

2012. szept. 14. 11:48
 1/4 webnyelv ***** válasza:
100%
Én szeretek új nyelveket elkezdeni és tanulni az alapoktól, ez jobban tetszik. De lehet, hogy nem nagyon célszerű.
2012. szept. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Én úgy vagyok vele, hogy ha elkezdesz egy nyelvet, akkor azt fejleszd tökélyre, és csak utána fogj bele más nyelvbe. Szerinted mi a jobb? Sok nyelvet csak nagyjából beszélni, vagy kevesebbet tökéletesen beszélni??
2012. szept. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Addig nem kezdenék másikba, amíg legalább középfokon nem beszélem. Én pl. három nyelven beszélek középfokon, ez jobban is hangzik, mint egy felsőn. De majd egyszer tovább szeretném őket fejleszteni.
2012. szept. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Erős középfokon már beszélek egy nyelvet. Véleményem szerint többet ér, ha több nyelven tudok megszólalni, mint egyet beszélek tökéletesen. Köszi a válaszokat!
2012. szept. 17. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!