Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolosok le tudnátok fordítan...

Angolosok le tudnátok fordítani nekem néhány mondatot? =)

Figyelt kérdés

Házira kell. 7. osztály!

Az interneten több fajta kommunikáció lehetséges. Sok ember facebook-ra használja.

Hasznos még: olvasásra, játékokra, zene hallgatásra, filmnézésre. Kommunikálhatunk e-mailon, chaten. Interneten lehet Skype-olni. Én facebookot használok. Vannak emberek akik munkára használják.

Szedhetünk le vírusokat is, ami rossz. Sokat használják az emberek, ami rossz a szemnek.

Szerintem az internet hasznos. Sok lehetőség van a kommunikációra.

~Hát ezt kéne átfordítani. Nagyon- nagyon megköszönném!



2012. szept. 14. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

On the internet there are many ways of communication.

Many people it use for facebook. It is useful in: reading, games, music, films. We can communicate in email or in chat.

We can use Skype.

I use facebook. There are people wo use for work.

We can easily get viruses wich is very bad.

The internet is harmful for our eyes.

I think that the internet is useful. There are a lots of ways to communicate.


Itt van, nem a leghelyesebb de en is ennyire tudtam.

2012. szept. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

nagyon jó az előző - csak egy kis csiszolgatás


(szórend!) There are many ways of communication on the Internet.

A lot of people use it for Facebook. (csak hogy ne ismételjük a "many"-t, mert amúgy jó volt)

It is useful for/in reading... (nincs kettőspont)

You can communicate via emails or you can chat with your friends. You can use Skype. I use Facebook. There are people who use it for work. ...

People use Internet a lot and sitting in front of the monitor all the time is harmful for their eyes.

I think (that) Internet is useful because there are lots of ways to communicate. (lots előtt nem lehet "a" -- vagy "a lot of ways" vagy "lots of ways")


:)

2012. szept. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

There are several means of communication in the Internet. Lots of people use Facebook on a daily routine, the most popular social network site. We can use the Internet for reading, to play games, to watch videos or listen to music. We can share our ideas by sending e-mails, chat or use Skype, the most widespread video chat application. As for me, I use Facebook most of the time, but some people who avail themselves of it in their work.

There are some drawbacks of the Internet however. Our PC can be infected by viruses which can cause a rather bad headache, also, it can be overused, which can worsen our eye sight. But, all in all, Internet is an awesome tool since there are a great deal of ways for people to communicate.

2012. szept. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

nagyon profi, ymcolah (el is sárgultam kicsit:))), de ha túl tökéletesre írod (7. osztály!), szerinted elhiszi a tanár, hogy ez a kérdező műve? Pláne, hogy tapasztalataim szerint a tanarak kb. elég jól tudják, mire képesek a nebulóik (what a pity!)


:)

2012. szept. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2012. szept. 15. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!