Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Sziasztok! Mondjatok nekem,...

Sziasztok! Mondjatok nekem, olyan oldalakat, ahol koreai nyelvet lehet megtanulni online. Vannak olyanok ahol egyszerűen írják le?

Figyelt kérdés
És szerintetek nehéz a koreai nyelv? Mert akkor lehet el se kezdem tanulni..

2012. okt. 8. 14:45
 1/4 anonim válasza:
Sztem nem nehéz...
2012. okt. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát egy kicsit nehéz. Annyiban, hogy magázzák illetve tegezik egymást a koreaiak is, és udvarias formákat használnak, amiket mindet meg kell tanulni.

A Talk to me in korean oldalon kezdd, ott először tanuld meg a hangeult (a koreai jelrendszer). Ugyan angol nyelvű, de ami neked kell, ahhoz nem kell angoltudás. Aztán ha van angoltudásod, akkor folytathatod ott a tanulást, de van egy magyar emberke, aki lefordította a fenti oldal teljes anyagát magyarra: [link]

Ezenfelül Osváth Gábor nyelvkönyve, nekem ez éppen úton van. (:


Ne így állj neki, hogyha nehéz... Akarod vagy sem? Én speciel akarom, ezért meg is fogom tanulni. Ha kötelezően kell suliba vagy ilyesmi, akkor valami "könnyebb" nyelvet válassz. Ha megmaradsz a koreainál, akkor ajánlom a doramákat és filmeket, zenéket, rengeteget lehet belőle tanulni. Főként szókincs, de én már el tudom különíteni rendesen a szavakat.

2012. okt. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, nagyon sokat segítettél :)
2012. okt. 9. 18:19
 4/4 anonim ***** válasza:
az elején nehéznek tűnik, de ha sokat gyakorolsz már könnyebb lesz
2012. okt. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!