Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Középfokú angol szóbeli és...

Középfokú angol szóbeli és írásbeli nyelvvizsga?

Figyelt kérdés

Meg tudnátok írni, hogy tőletek miket kérdeztek, nehéz volt-e, mennyit tanultatok? Főleg a szóbeli érdekelne, de azért az írásbelire is kíváncsi vagyok.

A válaszokat előre is köszönöm!!! :)



2012. nov. 24. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sztem attól is függ hol akarod csinálni a nyelvvizsgát...

Nekem Origo szóbeli úgy volt, hogy először magnós rész. Egy pasit megbüntettek, mert rossz helyen parkolt és arról okoskodott, zavaró tényezőnek a háttérben néha elment 1-1 kocsi.

A beszélgetésen először általános dolgokat kérdeztek: hova járok suliba, mit akarok majd később tanulni, hol lakok, kivel lakok stb. Utána kellett húzni 2 képet, kiválasztani az egyiket és arról beszéli, az egyiken egy apuka volt a kisgyerekével egy bevásárlóközpontban, a másikon egy csomó zászló. Utána kellett húzni egy szituációt és szóban "eljátszani" a vizsgáztatóval. Az volt, hogy ő egy régi barátom, váratlanul összefutok vele és hétvégére ajánljak vmi programot, persze a vizsgáztató mindig kifogásokat kereset,h neki az miért nem jó.

De egyébként nem volt vészes.

2012. nov. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, ez nagy segítség!! :) És milyen hosszú volt a magnós rész? Vagy úgy az egész: sokáig beszéltetek/beszéltél?
2012. nov. 26. 17:04
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nemtom kb 3 éve voltam, a magnós hanganyag pár perces volt és kétszer játszották le meg adtak egy kis időt 2 lejátszás között és többet a 2 után, beszélgetést nemtom
2012. nov. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!