Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Otthoni idegennyelv tanuláshoz...

Erik.111 kérdése:

Otthoni idegennyelv tanuláshoz valami jó tipp?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni angolul. Amíg iskolába jártam ott angolul tanultam így az alapok megvannak de az ottani tanulás azért nem volt annyira jó... Most pár éve már nem használtam angolt így elég sokat el is felejtettem. Most szeretnék megtanulni rendesen beszélni angolul viszont csak otthoni tanulásra van lehetosegem mert pénzem most nincs nagyon tanárhoz járni. Esetleg valaki tud valami jó tippet amivel meglehet elég jól tanulni otthon egyedul vagy legalább el kezdeni?

2012. dec. 16. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, YouTube, beginer!
2012. dec. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
letölthetsz egy csomó dolgot az englishtips-ről az uz-translations-ról, canadahunról stb. Azt ajánlom, hogy hallgass sok mindent nézz tv-t online, olvass. Ne magolj ha nem muszáj. :) Szótanulásnak az ANKI program csodás. :)
2012. dec. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezeket én is megnézem. Köszi!
2012. dec. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nézzél filmeket angolul magyar felirattal ezzel fejlesztheted a kiejtésed és a szavak is jobban fognak menni. Nekem sokat segített a kiejtésemen.
2016. febr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4. Ez legyen az utolsó, mert én nézek angol/amerikai/jappán filmeket felirattal, de nem ragad meg semmi:/
2017. febr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!