Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Cambridge nyelvvizsga mennyive...

Dzsungelmania kérdése:

Cambridge nyelvvizsga mennyivel nehezebb, mint a telc? Érdemesebb azt csinálni?

Figyelt kérdés
Cambridge-i középfokú angol nyelvvizsgát szeretnék. De azt hallottam,h az nagyon durva. Igaz ez? Miben más mint a Telc, mondjuk? Több szó kell? Vagy szigorúbban pontoznak?
2012. dec. 27. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Más
2012. dec. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 English ***** válasza:
100%
Én Cambridge CAE (felsőfokú) nyelvvizsgán gondolkodom. Nehéz, valószínűleg azért, mert az egész világon elfogadják. A szókincsre mennek rá a legjobban, van pl. olyan feladat, ahol meg van adva 3 mondat, és mindegyikből ugyanaz a szó hiányzik, be kell írni. Szóbelin pedig anyanyelviek vizsgáztatnak (legalábbis felsőfokon biztos. Ha csak a diplomádhoz kell a nyelvvizsga, szerintem válaszd inkább a TELC-et, nekem is az van, középfokú. Ha viszont szeretnél még az angollal foglalkozni, esetleg külföldre kimenni, mindenképpen a Cambridge-it javaslom. Én tervezem, hogy kimegyek majd külföldre, ráadásul angol szakra szeretnék menni az egyetemen, ezért célom ez a típusú nyelvvizsga. Sok sikert!
2012. dec. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!