Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a legjobb angol nyelvkönyv,...

Mi a legjobb angol nyelvkönyv, amiért érdemes is pénzt kiadni?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, tehát valami olyan könyvre gondolok, amik diákoknak íródtak. Suliban megvan az oxford nyelvtanos könyv, de az inkább csak gyakorlásra jó...

Körülbelül középszinten vagyok. Amire gondoltam, az a New Headway Pre-Intermediate, viszont elég drága, így nem tudom, megerné e. (Pdf-ben már letöltöttem, így nagyjából tudom, hogy hogy néz ki, és amúgy tetszik is a felépítése.)

Esetleg nektek milyen könyvek vannak meg?


2013. febr. 1. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha kifejezetten tanulni szeretnéd a nyelvtani tananyagot, akkor ajánlom neked a Kis angol nyelvtant.. amit ha gondolod szívesen elküldöm neked pdf formátumban.


A nyelvezete egyszerű és meg is lehet érteni. :)

2013. febr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rengeteg kiváló nyelvkönyv van. ÉS szinte kivétel nélkül mindegyik használható valamire.
2013. febr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!