Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a véleményetek a Giro...

Mi a véleményetek a Giro d'italiano olasz nyelvkönyvről?

Figyelt kérdés
Bele néztem és egész jónak tűnt.Aki már tanult ebből a könyvből ,neki mi a véleménye?Lehet autodidakta módon használni a könyvet?
2013. febr. 28. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a Progettot jobban szeretem, ott mindent szájbarág, minden nyelvtani használatra van táblázat, amibe bele tudsz pillantani.
2013. márc. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

megvan a Progetto Italiano 1-2, a Nuovo Progetto Italiano és a Giro d'italiano 1 is.


A Giro d'italiano is jó szerintem, a hanganyaga nagyon tetszik, a szerzők is elismertek, én szívesen tanultam abból is. teljesen kezdők is jól boldogulhatnak vele, mert magyar magyarázat van benne, és könnyedebb mint a Progetto.


A Progettot használják általában, és ebben komolyabb szövegek, szókincs van, épp ezért teljesen kezdőknek nehéz elsőre. Egyedül tanuláshoz csak akkor ha már van az embernek egy kis előtanulmánya (pl ponsból)

2013. márc. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Igen,most én is a Pons-ból tanulok,ami véleményem szerint nagyon jó.De gondoltam,ha végzek vele,akkor jó lenne átvenni egy másik könyvet is.És a Giro d'italiano számomra szimpatikusabb,mert van benne magyar magyarázat.

Csak megerősítést szerettem volna kérni,hogy milyen a Giro d'italiano.De ezek szerint szuper :-) Főleg,hogy még azt mondod,hogy a hanganyag is nagyon jó!Köszönöm!

2013. márc. 5. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!