Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origó középszintű szóbeli...

Origó középszintű szóbeli nyelvvizsgánál van felkészülési idő?

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor van, ha a kétnyevű vizsgát választod.
2013. febr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagyis "Origo"-nál van
2013. febr. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azt, köszönöm :)
2013. márc. 1. 07:54
 4/7 anonim ***** válasza:
ha már belépsz a terembe a vizsgáztatókhoz akkor nem ,max a képleirásnál hagynak egy fél perc gondolkodási időt hogy a kettő közül melyiket választod de nincs több idő, itt azonnal kell beszélni különben megy a pontlevonás
2013. márc. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen, tapasztaltam, ma voltam, de köszi azért :)
2013. márc. 1. 19:51
 6/7 anonim válasza:
Nem kapsz esélyt se, azonnal mondani kell. Élvezik amikor megbuktathatnak ezen a nyelvvizsgán.
2013. jún. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
velem nagyon kedvesek voltak az első alkalommal, segítették a vizsgámat, a laboron viszont elbuktam, újra kellett mennem, akkor a beszélgetős részénél kicsit kekeckedősek voltak, úgy éreztem, hogy nem is fog sikerülni, de 80 fölött volt így is, nem szabad hagyni magad, mert akkor felbátorodnak és akkor már nem tudsz mit csinálni..
2013. jún. 30. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!