Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segít nekem valaki lefordítani...

Juhász karina kérdése:

Segít nekem valaki lefordítani egy angol szöveget?

Figyelt kérdés

Szóval..Pár hónapja tanulok angolul,de van egy rész ami nem igazán házi , meg ilyesmi,teljesen eltérő téma.Google fordítós válaszok nem kellenek,mert azt én is próbáltam :D Szóval a szöveg:

The most used word in the whole fucking universe. Douche bags use it, your kids use it, your mail man uses it, and your fucking dog uses it. If you got swag, you generally wear those shitty hats side way, and your ass hanging out like a fucking goof cause your pants are half way down your white ass legs. To break down the word, it means (Secretly We Are Gay). It is also a word that means to represent yourself/ the way you represent yourself, baggy clothes, shitty hats, small penis and basically a way to say your afraid to come out of the closet.



2013. márc. 17. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:

A leggyakrabban használt szó az egész kib*szott világmindenségben. Köcsögök használják, a gyerekeid használják, a postásod használja és a k*rva kutyád is használja. Ha „swag” vagy, akkor általában oldalra csapva hordod a sz*ros baseballsapkádat, a s*gged meg kilóg, mint egy rohadt fajankó, mer' a nadrágod lent van a lábad közepénél. A szó valójában azt rövidíti, „titokban b*zik vagyunk”. Ez egyben egy olyan szó, ami azt is kifejezi, hogyan ábrázolod magad: lötyögős ruhákban, sz*r sapkákban, apró f*sszal… alapjában véve úgy, hogy félsz kijönni a WC-ből.


Valami ilyesmi, de elég vacaknak tűnik a nyelvhelyessége.

2013. márc. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
'come out of the closet' azt jelenti, hogy felvállani, hogy meleg illető. Az utolsó mondatot inkább úgy fordítanám, hogy ezzel akarják kifejezni, hogy félnek felvállalni magukat.
2013. márc. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :D Azért kellet,mert egy barátom SWAG akar lenni :D Ahhogy meglátta mint jelent lemondott róla :) Köszönöm ,h lefordítottátok :P
2013. márc. 17. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!