Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol-Magyar fordítás, valaki...

Angol-Magyar fordítás, valaki zöld kézért segítene? Ha lehet gyorsan

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy könyvből lenne pár mondat:


She

wondered what a work of art like her was doing in this kind of city, where everything was art. She was

looking forward to the time when the tour left Europe. The next year, 2007, the Foundation had promised

them they would be travelling to America and Australia. Perhaps she could find something there she would

really enjoy doing.


Nagyon köszönöm aki lefordítja!:)


2013. márc. 30. 20:52
 1/4 doracell ***** válasza:
100%

Azon tűnődött, hogy egy olyan műalkotás, mint ő (nem lehet, h elgépelted? nem 'hers' esetleg' inkább?) mit is keres egy ilyen városban, ahol minden (a) művészet(ről szól).

Alig várta, hogy a turné továbbmenjen Euróbából. Az Alapítvány azt ígérte nekik, hogy a következő évben, 2007-ben, Amerikába és Ausztráliába mennek majd. Talán ott majd talál valamit, amit tényleg szívesen csinálna.

2013. márc. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Azon gondolkozott, hogy egy olyan művészeti alkotás mint ő mit csináléhat egy olyan városban mint ez, ahol minden művészet. Alig várta azt a pillanatot amikor a túrné elhagyja Európát. A következő év, 2007, a Foundation megígérte nekik, hogy elutaznak Amerikába és Ausztáliába. Talán nem is talált volna semmit amit tényleg élvezett volna.


azért próbáld leellenőrizni mert magam csináltam fordító nélkül, habár én bízok benn h jó!

sok sikert :D

2013. márc. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek, ment a zöld kéz!:)
2013. márc. 30. 21:16
 4/4 anonim ***** válasza:
egyetértek az előzővel ! Nekem is ugyanilyen tapasztalatom van
2013. márc. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!