Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Inter-Lingua nyelviskoláról...

Inter-Lingua nyelviskoláról vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
[link]
2013. ápr. 5. 20:09
1 2 3
 11/27 anonim válasza:

Én senkinek sem ajánlom. Szervezetlenek és az irodában kifejezetten pofátlanul viselkedtek velem.

Az órakezdést több mint egy hónappal eltolták.

Első órán a tanár se tudta hová kell jönnie. Neam azt a könyvet kaptuk, ami a hirdetésben volt. A saját kiadásu könyvüktől a tanár is fogta a fejét. Használhatatlan.

Ez első 5 órából négy elmaradt, mert elfelejtettek termet bérelni. Aztán időben értesíteni is elfelejtettek.

Reklamációkor természetesen pénzt vissza nem adnak.


EZ EGY SZAR HELY!

2015. febr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 János Pipacs válasza:

Nekem nagyon tetszett 2 tanfolyamon vettem részt nagyon jó a tanár a könyv az másolt nem eredeti, de ugyanolyan használható volt, csoportban 6-an voltunk, úgyhogy lehetett haladni.


Viszont ez az English Tower egy nagy lehúzás előtte oda jártam a tanfolyam 100 ezer forint volt a tanár abszolút nem segít semmiben.

„Amikor szünetben kérdezni akartam valamit, azt a választ adta, hogy ö csak órán dolgozik, ott kérdezhetek.”

2015. máj. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Wanda8 válasza:

Nekem nagyon bejött, jó áron minőségi oktatást kaptam. Nem úgy, mint az cosmopoliten nyelviskolában ahol majd 2 hónapot csúszott a tanfolyam és úgy kellett visszakunyerálnom a pénzem...

Fénymásolt könyveket kaptam és örültem, hogy nem nekem kell utánuk rohangálnom. Félúton sajnos abba kellett hagynom a tanfolyamot (német) és nagyon segítőkészek voltak a recepción, így lejárhattam a fennmaradó órákat egy másik csoportban.

2015. máj. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 EmpiresKnight válasza:

Üdvözlöm mindenkit.


Azért regisztráltam hogy igazságot tegyek.

Kezdésnek undorító hogy manapság az egymással konkuráló nyelviskolák ennyire mocskolódnak .Azt szeretném megjegyezni hogy különösen undorító a "Sándor2014" komment, még meg is nevezi ki bízta meg ...


Én több nyelv iskolában is voltam/vagyok, tanultam és tanítottam is (Cosmopolitan, Inter lingua, Euro, Katedra ) és őszintén szólva elégedett vagyok mindegyikkel igen előfordul az hogy később indulnak a tanfolyamok konkrétan minden hol még a méreg drága Katedrában is.Ha valaki nyelv iskolában jön számolnia kell vele, ha nem akar csuszást akkor meg érdemes magán tanárt választani.

Egyértelmű hogy ha 2 ember gyűlik össze egy csoportban akkor senki nem lesz engem hajlandó 500 ft órabérrel angolra oktatni 100 órán keresztül a tanároknak is énnéjük kell valamit ...


A másik a tanárok között van egy fajta átvándorlás a nyelv sulik között ezért ha valaki azt mondja hogy itt csak rosszak vannak nem elég hogy vagy 40 ember szakmai tudását alácsúnyítja le úgy hogy semmilyen képzettsége nincs hozza, de még a szakma egészét nézi le, ami megint szerintem nagyon tiszteletlen dolog.


Harmadik a személyes tapasztalatom konkrétan az említett nyelv iskolához én németre jártam egy tanárnőhöz aki mar 25 éve van a szakmában de nem az a belefáradt gimis tanár hanem olyan lelkesebb személy, aki úgy törődik veled mint hogyha még csak kis gyerek lennél. Én nagyon elégedett vagyok vele azon kívül végig türelmes volt velem és nagyon jól felépített módszerrel tanít.


Ennyit akartam mondani nem magyar az anyanyelvem úgy hogy remélem érthetően tudtam fogalmazni. Köszönöm hogy elolvastatok.


PS Tanuljatok mert tanulni jó.

2015. máj. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Én a mai napig mérges vagyok arra a szemét bandára, mert még el akartam menni felvételi előtt nyelvvizsgázni, és addig várattak, hogy majdnem nem lett meg. Szerencsére egy másik nyelviskola betartotta, amit ígért, és elindult a tanfolyam, nem csúsztatták el a kezdést többször, mint az inter-lingua.

Kedves előző válaszoló! Nem fogok veled leállni vitázni, itt mindenki a személyes tapasztalatát osztotta meg, és mint láthatod: mindenkinek csupa rossz. Ez azért jelent valamit...

2015. máj. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vannak jó tanárok, a mienk nem volt tanár. Hiába tudott jól az adott nyelven, nem tudott tanítani. A fénymásolt lapok, szervezetlenség, fűtéshiány stb. ezek mellett már elég komoly ellenérv szerintem.
2015. máj. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Wanda8 válasza:

Úristen hány évesek vagytok??

Én már sok nyelviskolában jártam, szeretek nyelvet tanulni és sok helyen kitoltak már velem.

Euro- borzasztó tanár volt. Itt nem is fejeztem be a tanfolyamot mert hülyébben jöttem ki, mint ahogy bementem.


Cosmopolitan - nem indult a tanfolyam. Tehát erről nem tudok semmit nyilatkozni. Pénzt visszakaptam és könnyes búcsút vettünk.

Csapkodhattam volna az asztalt de annak semmi értelme.


Inter-linguaban is voltam német kezdő csoportban és nagyon meg voltam vele elégedve. Minden tiszteletem a tanárnőnek, amiért elviselt minket 4 hétig.


Ez meg az én véleményem.

Nem tudom melyik iskolában voltál de nem hiszem, hogy az fingotta a passzát szelet és forradalmasította a nyelvtanulást.

2015. máj. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy mindenki, aki jót ír az inter-linguáról, frissen regisztrált* a gyk-ra... :) h

Vajon ugyanaz az ember? Vajon ez az elcseszett "nyelviskola" próbálja menteni a hírét?


* Amikor ezt a kommentet írom, még egyiküknek sem látszik, hogy hány százalékban hasznos válaszokat adnak általában, tehát nem sok hozzászólásuk van. (Persze gondolom most gyorsan hozzászólnak párat, hogy ez eltűnjön.)

2015. máj. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Wanda8 válasza:

Azért regisztráltam, mert pofátlannak tartom a stílusát a kedves hozzászólóknak, akik névtelenül, nagy mellénnyel fikáznak mindent, ami él és mozog.

Nem kívánok máshoz hozzáírni (már ha az előttem szóló méltóság megengedi), mert nem érdekelnek a "lenyeltem a dinnyemagot, most dinnye lesz a gyomromban" kategóriájú topikok.

Attól még ugyan úgy meg fogom mondani, hogy nekem jó élményem volt ebben a suliban és nem vagyok kíváncsi, holmi jöttment suttyók lejárató kampányára akik ahelyett, hogy élnék az életüket keresik a hibát másokban.

A. Német. Nagyon. Király. Volt.

Ennyi.

2015. máj. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Ha ismernél, tudnád, hogy én egyáltalán nem keresem a hibát. Csak néha szembejön.

Ha neked jó volt, annak örülök. A kivétel erősíti a szabályt.

2015. máj. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!