Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Olyan lehetséges, hogy írásbel...

Olyan lehetséges, hogy írásbeli nyelvvizsgán fél órával a beadási idő előtt befejezem? Angolra megyek, dexam, középfok.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 26. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen, s az is lehet hogy átmész, sok mindentől függhet, például hogy éppen akkor milyen nehézségű a vizsga, meg az is lehet, hogy akkora király vagy :D vagy mindkettő.

Tehát be lehet ennyi idő alatt is fejezni.

P.S.: remélem ez volt a kérdés.

2013. ápr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
busz miatt érdekel csak :D persze nem csapom össze csak azért, mert sietek, de jó lenne elérni, különben várhatnék +másfél órát, azért kérdezem. abban bízom hogy átmegyek, elég jó vagyok angolból, csak a nyelvvizsgát halogattam sokáig :D
2013. ápr. 26. 20:43
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom h van a dexamnal, de nekunk telc-en az utolso resz az iraskedzseg volt. Eleg nehez lett volna, igyis keves volt az ido.
2013. ápr. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
már mindegy, sehogy nem juthattam volna ki mert nem engedtek senkit ki a vége előtt, meg negyed órát csúsztunk amúgy is, de hazahoztak :D
2013. ápr. 27. 14:29
 5/12 anonim válasza:
Hogy ment? Én is ma voltam. A vizsgaeredményekről tudsz valamit?
2013. ápr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azokról majd értesítenek, fogalmam sincs mikor:D amúgy meglesz, ebben biztos vagyok, de elég kitekert szövegeket adtak.
2013. ápr. 27. 23:00
 7/12 anonim ***** válasza:

Csak egy kis mellékes megjegyzés:


A kérdező valószínű egy csomó energiát, éveket, pénzt belefektetett a nyelvtanulásba, plus befizetett vagy 25.000 -et a nyelvvizsgára és azon a másfél órán aggódik? Hmm. Hmm.

2013. ápr. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kérdező csak nem Mátészalkán írtad? ... xd Mert minket sem engedtek ki.. :D
2013. ápr. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ma megyek szóbelizni :( és nagyon be vagyok csokizva :D
2013. ápr. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

sehol sem engedtek ki senkit :D

ne legyél, jó lesz az!;)

2013. ápr. 30. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!