Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Megeri a kettannyelvu gimmazium?

Megeri a kettannyelvu gimmazium?

Figyelt kérdés
7 evfolyamos 14 eves lany vagyok. 5os tanulo es fogekony mindenre. horvat vagyok es horvat kettannyelvu gimit neztunk ki itt Pesten. Azt mondjak sokra vihetem egy angol es egy horvat nyelvvizsgaval. leirnatok a velemenyeteket a kettannyelvu sulikrol? koszi

2013. ápr. 30. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Én német 2tannyelvűbe megyek(8.osztályos vagyok),és biztos vagyok benne hogy megéri:)(mármint a horvát:D)
2013. ápr. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem ha gimiben tanulsz, és még nincsenek konkrét terveid (pl. hogy hol szeretnél felsőoktatásban tovább tanulni, milyen szakon, stb.), akkor egyértelműen a nyelv az, amire rá kell hajtani! én anno humán tagozatra mentem! hát, nevetséges. sokkal jobb lett volna a spec. német/angol. de már mindegy! :)nagyon sok sikert a tanuláshoz!
2013. ápr. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonon a valaszokat.:)
2013. ápr. 30. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!