Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol felsőfokot szeretnék,...

Angol felsőfokot szeretnék, de lusta vagyok. Milyen módszert javasoltok a tanuláshoz?

Figyelt kérdés

Gyűlölök tanulni.

Nincs pénzem tanárra.

Nekem mégis az kell, hogy "hajtsanak", hogy valaki irányítson és akkor tudok tanulni.

Ha rajtam múlik elcseszem az időm, mert nincs se türelmem se kitartásom.

Milyen módszert javasoltok a tanuláshoz?

Gondolom ingyen a mai világban senki nem lesz a tanárom:D


2013. jún. 21. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az nem motivál téged, hogy az eredménye egy szép bizonyítvány arról, hogy jól beszélsz angolul akkor szerintem hagyd is az egészet.
2013. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem ha minden gépet magad körül angolra állítasz, angolul nézel csak sorozatokat és filmeket, angolul olvasol (akár a kedvenc újságaidat v témát ami érdekel) és lefordítod az ismeretlen kifejezéseket az kezdetnek már jó.
2013. jún. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A lustaságod megenged-e annyit hogy fogj egy mp3 lejátszót és hallgass rajta mindennap 1-2 óra angolt ?

Ha igen, akkor a Te módszered az Effortless English:

Kedvcsináló:

[link]

[link]

Ismertető:

[link]

[link]

2013. jún. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lustáknak nehéz lesz módszert adni :D

Menj ki az utcára, és keress külföldi turistákat. Beszélgess velük.

2013. okt. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!